מצאו מטפלים כעת

למעלה מ 52280 מטפלים רשומים באתר
צרו קשר ישיר עם מטפלים ללא תיווך

חפשו מטפלים סיעודיים

מחפשים עבודה כמטפלים? מצאו עבודה

איך זה עובד?

מי אנחנו

אתר iSavta מתמחה בחיבור בין עובדים זרים סיעוד לבין מעסיקים פוטנציאליים. השימוש באתר מאפשר לכם לחסוך באופן משמעותי את העמלות שנגבות על ידי חברות השמה, ולשכור את שירותיו של מטפל סיעודי ישירות באמצעות האתר שלנו.

מאחר והליך העסקת עובדים סיעודיים אינו תמיד מובן מאליו, ריכזנו עבורכם תחת קורת גג אחת את כל המידע הנחוץ לכם אם אתם מעוניינים להעסיק מטפלת סיעודית או עובד זר המתמחה בסיעוד. בין את אתם עובדים סיעודיים ובין אם אתם מעסיקים המחפשים עובד זר בתחום.

אתר iSavta מעניק לכם פתרון ייחודי שלא קיים כיום בשום מקום אחר בארץ.

קרא עוד על iSavta

חשוב לדעת

השירות ללא
דמי השמה

ללא תיווך

יעיל ומהיר

זמין גם בערבים,
סופ”ש וחגים

מגזין

מטפלים סיעודיים

כמה צריך לשלם

כמה צריך לשלם למטפל סיעודי?

נושא חשוב שמתעדכן מעת לעת. הקליקו כדי לקרוא על שכר המינימום למטפל, קיזוזים אפשריים ותשלומים מיוחדים בחגים, ימי חופש ותשלומים שנתיים. שאלה חשובה בה אנו נתקלים לעיתים קרובות. ישנם שלושה סוגים של תשלומים: משכורת חודשית, תשלום מיוחד עבור עבודה ביום החופשי (או ימי חג) ותשלומים שנתיים.

קרא עוד

ניהול ראיון עבודה

ניהול ראיון עבודה עם מטפל סיעודי

התהליך האידאלי של קליטת מטפל סיעודי חדש כולל בחירה ממגוון רחב של מטפלים המציגים את עצמם ומעונינים להתחיל בעבודה מהר ככל האפשר. בתהליך אידאלי שכזה יש הרבה זמן לברור את המועמדים, להתלבט, ולבסוף לבחור את העובד הזר המתאים ביותר.

קרא עוד

בתי אבות

בתי אבות ודיור מוגן

בית אבות ודיור מוגן: הסוגים השונים של דיור לבני גיל הזהב

מי שמחפש מידע על פתרונות דיור לבני גיל הזהב וודאי שם לב לכך שנעשה שימוש בביטויים שונים: בתי אבות, דיור מוגן, בית הורים ועוד. השימוש בביטויים ובמושגים השונים עלול לבלבל מעט את מי שהתחום הזה חדש לו ולכן ראוי להסביר בקצרה מה עומד מאחורי כל אחד מהמושגים הללו.

קרא עוד

ציוד עזר לקשישים

ציוד עזר לקשישים

מכשירי שמיעה – האם לתקן מכשיר או לרכוש מכשיר חדש?

שאלה לא פשוטה, במיוחד בהתחשב במחיר של זוג מכשירי שמיעה... תהליך בחירת מכשירי שמיעה הוא ארוך ומורכב וודאי השקעתם זמן ומאמץ לכל אורכו. לאחר שבחרתם מכשירי שמיעה שמתאימים לכם, עולם חדש של צליל וקול נחשף לפניכם ואתם נהנים מביטחון ומחירות רבה. העולם יפה ובטוח יותר כאשר אתם שומעים הכל וחשים שוב מחוברים אל העולם.

קרא עוד

מצאו מטפלים מצאו עבודה