דירוג יחיד מסוגו של בתי אבות סיעודיים

איך זה עובד, יתרונות, ייעוץ מקצועי וכמה מילים על הסבתא

אודות הדירוג

דירוג יחיד מסוגו של בתי אבות סיעודיים

באופן עקרוני אנו מאמינים בטיפול ביתי לסבא וסבתא (עדיף מהמילה ״קשישים״). עם זאת, אנו יודעים שבמקרים מסוימים אין ברירה אלא לעבור למוסד סיעודי. במקרים אלה, מוטלת עליכם, בני המשפחה המטפלים חובה כבדה לצד רגשות רבים שצפים ועולים באופן טבעי בתקופה זו. מטרת דירוג בתי האבות הסיעודי שלפניכם לאפשר למצוא את הפתרון הטוב, המקצועי והבטוח ביותר עבור יקיריכם, במהירות וביעילות.

זהו הדירוג היחיד מסוגו בארץ:

  • דירוג עצמאי ושקוף לחלוטין, ללא תלות במוסדות עצמם בשום אופן (אין לנו קשר כלשהו עם המוסדות, בוודאי שלא קשר מסחרי)
  • דירוג מקצועי המסתמך על בקרות מקצועיות של משרד הבריאות. הציונים משוקללים במדד מיוחד שפותח עם אנשי מקצוע בתחום הגריאטריה, ומדגיש את הנושאים החשובים (סיעוד, רפואה…)
  • דירוג הגולשים מאפשר גם לבני משפחה לחוות את דעתם. בני המשפחה נמצאים במוסדות באופן קבוע, ושמים לב להתנהלות היומיומית בצורה רציפה
  • קל לשימוש - המידע החשוב מופיע בראש הפרופיל של כל מוסד, ניתן לראות את הציונים השונים ואת המגמה שלהם במבט מהיר, אפשר להעמיק במידת הצורך וכמובן שאפשר להשוות בין מוסדות שונים באותו איזור
  • שיתוף עם בני משפחה - ניתן לשתף את הפרופיל בצורה מהירה עם בני המשפחה וגורמים מקצועיים כדי לחשוב יחד
  • פיקוח רציף - זוהי האפשרות היחידה של בני משפחה לתת משוב ציבורי על המוסדות הציבוריים. פיקוח ציבורי, רציף ובלתי תלוי נותן מוטיבציה למוסדות בעלי ציונים טובים להמשיך להצטיין ולשאר מוטיבציה להשתפר במהירות
  • ייעוץ מקצועי בחינם - אנחנו יודעים שבחירת מוסד הינה תהליך מורכב. לכן עומדים לרשותכם צוותי הייעוץ שלנו, ללא עלות. מוזמנים ליצור קשר דרך הפרופיל של כל מוסד
איך זה עובד?

הציון של מוסד סיעודי מורכב משני חלקים:
ביקורות תקופתיות אודות מוסדות סיעודיים המבוצעות ע״י משרד הבריאות. ביקורות אלה יסודיות מאד ומתבצעות ע״י צוות של אנשי מקצוע בכל התחומים הנבדקים. עם זאת, ביקורות אלה מבוצעות מספר מועט של פעמים בשנה (לעיתים פעם אחת בלבד), ובמקרים מסוימים הביקורות מתואמות עם המוסדות. כדי להשלים את התמונה, אנו נעזרים בחלק השני:

ביקורות גולשים - אלה ביקורות של בני משפחה המבקרים במוסדות הסיעודיים ורואים את הפעילות על בסיס יומי / שבועי. ככל שיהיו יותר מדרגים, התמונה תהיה טובה ומהימנה יותר ותשלים את הביקורות המקצועיות של משרד הבריאות.

מבנה הפרופיל

כל פרופיל של בית אבות סיעודי מסוג כלשהו מורכב מציון משוקלל של ביקורות משרד הבריאות. ניתן לראות את המגמה של הביקורות האחרונות, וישנו קישור לכל ביקורות באתר המשרד. במידה וקיים דירוג גולשים, ציון זה מופיע אף הוא. בראש כל עמוד ישנה אפשרות לדרג את המוסד, במידה וישנה היכרות טובה עם המוסד.

בנוסף לכך, פרטי הקשר של המוסד מופיעים בפרופיל לצד מפה מדויקת.

שיתוף ופיקוח רציף

מוזמנים לשתף עם בני משפחה ואנשי מקצוע כדי לחשוב, להתייעץ ולהתלבט עימם. ניתן להשוות בין המוסדות השונים באיזור מסוים ולבחון היבטים שונים של כל מוסד.

חשוב מאד לשתף גם עם חברים ומכרים כדי שכל מי שיכול לחוות דיעה ידרג ויכתוב ביקורת על המוסד אותו הוא מכיר. בני המשפחות הנמצאים באופן קבוע מספקים פיקוח רציף על המוסדות, ומספקים משוב ציבורי בעל חשיבות עליונה. חוכמת ההמונים עשויה למנוע מקרים קשים ולהציף בעיות מיד כאשר הן מתעוררות.

ייעוץ ללא תשלום

אתר iSavta הוקם בשנת 2011 ומאז שינה לחלוטין את חוקי המשחק בתחום המטפלים הסיעודיים. האתר סייע לעשרות אלפי בני משפחה ומטפלים למצוא מטפל / עבודה בצורה מהירה מאד, וללא דמי תיווך. מעסיקים מפרסמים מודעות דרושים ויוצרים קשר ישיר ומיידי עם סוגים שונים של מטפלים - עם לינה, ללא לינה וכן הלאה.

בין השירותים הייחודים - מטפלים מחליפים לחופשת מולדת, שמירת לילה בבתי חולים ועוד.

אודות האתר

ההחלטה לעבור למוסד סיעודי הינה מורכבת וקשה, מבחינות רבות. בין השיקולים נמצאים טובת המטופל, הצרכים הרפואיים והסיעודיים, הצורך או המצב החברתי, המצב המשפחתי, היכולות הכלכליות ועוד ועוד.

צוות הייעוץ המקצועי והמנוסה שלנו ישמח לסייע לכם בנושא, ללא עלות. מוזמנים למלא טופס לקבלת הייעוץ בכל פרופיל של בית אבות כלשהו, ללא התחייבות.