מדורים: עובדים זרים לסיעוד טיפול בקשישים ציוד עזר לקשישים גופים חיצוניים תזונה בתי אבות מכשירי שמיעה מטפלות סיעודיות


זכויות עובדים זרים – כל מה שצריך לדעת


הם זרים, אך הם עדיין עובדים ולכל עובד ובן אנוש יש מגוון זכויות חוקיות עליהם אנו חייבים להקפיד. בואו להכיר את כל מה שחשוב וצריך לדעת בטרם מעסיקים עובדים זרים בתחום הסיעוד, מהמידע הזה בטוח תרוויחו משהו חדש.

כללי יסוד

מה היתר העבודה כולל? איך מקבלים אשרת עבודה? מה זכויות העובד הזר ומה זכויותינו כמעסיקים? אל תוותרו על הכתבה הבאה: עובדים זרים בתחום הסיעוד: כללי יסוד, היא קצרה ועניינית ומכילה את כל כללי היסוד המהותיים ביותר כדי להעסיק עובד זר בתחום הסיעוד.

עלויות

כמה יעלה לנו להחזיק עובד זר? כמה צריך לשלם לעובד? כמה למדינה? אילו אגרות אנחנו חייבים לשלם? רוצים לקבל את כל התשובות לשאלות הכי חשובות בנושא עלויות? אל תפספסו את הכתבה הבאה בנושא: עובדים זרים: כמה זה יעלה לנו?

אתם לא לבד

המדינה חייבת לקחת חלק באחריות. איך היא לוקחת אחריות? מה חלקה של המדינה? מהי גמלת סיעוד? מה תפקידו של הביטוח הלאומי וכיצד תוכלו לממש את זכויותיכם ואת זכויותיהם של העובדים הזרים בביטוח הלאומי? הכתבה: עובדים זרים- תפקידו של הביטוח הלאומי מקיפה את הנושא בצורה טובה וברורה שתקל עליכם בהתנהלות.

משרד הפנים

אין מנוס אבל משרד הפנים הוא חלק אינטגרלי מתהליך הגיוס של העובד הזר לטיפול הסיעודי באדם הפרטי שלכם. בכתבה: סיעוד, אתה ומשרד הפנים תכירו את הקריטריונים ואת המגבלות בכל מה שקשור לתחום הסיעוד לגיל השלישי.
+iSavta.co.il
דירוג מאמר - מאת . זכויות עובדים זרים – כל מה שצריך לדעת - ציון 4/5

צרו קשר ישיר עם מטפלים ללא תיווך

51920

מטפלים באתר

הרשם לאתר

עקבו אחרינו בפייסבוק
והשארו מעודכנים!

מצאו מטפלים מצאו עבודה