מדורים: עובדים זרים לסיעוד טיפול בקשישים ציוד עזר לקשישים גופים חיצוניים תזונה בתי אבות מכשירי שמיעה מטפלות סיעודיות


כל מה שרציתם לדעת על חברות סיעוד


קופות החולים השונות וכן חברות הביטוח מציעות לנו במהלך חיינו להוסיף לביטוח הרפואי שלנו ביטוח סיעודי, כשאנו רחוקים מגיל הזקנה אנו נמנעים כמובן מלהוסיף ביטוח זה מכיוון שמצב זה לא נראה לעין מבחינתנו. טעות גדולה היא לא לעשות ביטוח זה, ביטוח זה לא נועד רק לגיל הזקנה ולמצב בו נצטרך עזרה סיעודית אלא לפעמים במקרים מסוימים יש אפשרות להזדקק לעזרה סיעודית גם בגיל צעיר יותר שבו אי אפשר לנהל אורח חיים רגיל לבד עקב פציעה קשה מתאונה או מכל סיבה אחרת אשר מרתקת את הנפגע למיטה לכל חייו או עקב מחלה קשה הפוקדת אדם שבמהלכה ואחריה אי אפשר לחזור לתפקוד רגיל. את הסיוע הזה ואת הטיפול הצמוד נותנות בדרך כלל חברות סיעוד.

מהם השירותים שנותנות חברות אלו?

חברות סיעוד נותנות שירותים במגוון אפשרויות וזאת בהתאם למצבו הרפואי של המטופל וכן לאפשרויות הכלכליות שלו מה שבדרך כלל נגזר מהביטוח שהוא היה מבוטח בו. ישנה אפשרות אחת והיא לקבל אחות סיעודית לביתו של המטופל למספר שעות ביום או במקרים קשים יותר לכל שעות היממה, אחות זאת תסייע לחולה בפעולות הפשוטות שהם אכילה, מקלחת, לבוש, או כל דבר אחר הקשור להתנהלות הבסיסית בחייו של המטופל. חברות סיעוד רבות אף נותנות אפשרות של מטפל או מטפלת צמודה בזמן אשפוז בבית חולים מה שמוסיף לביטחונו של המטופל מכיוון שבדרך כלל במקומות כאלו הטיפול אינו אישי מפאת כמות החולים. ישנן עוד אפשרויות לטיפול והכול כמו שאמרנו תלוי במצבו הרפואי והאפשרויות הכלכליות של המטופל.

מהם עלויות הטיפול הסיעודי?

חברות סיעוד עובדות בדרך כלל עם קופות החולים ועם חברות הביטוח מה שמוזיל מאוד את העלות למטופל ואף לעיתים אינו נדרש לשלם דבר. עלויות הטיפול יכולות להגיע לאלפי שקלים בחודש ואף לעשרות אלפי שקלים בחודש ולכן מומלץ מאוד לעשות ביטוח מתאים שיכסה טיפולים והשגחה כזו במקרה שנזקקים לסיוע סיעודי. תמיד עדיף לשלם סתם במהלך החיים ללא קבלת תמורה מאשר להגיע למצב זה ללא אפשרות לסיוע.
+iSavta.co.il
דירוג מאמר - מאת . כל מה שרציתם לדעת על חברות סיעוד - ציון 4/5

צרו קשר ישיר עם מטפלים ללא תיווך

50924

מטפלים באתר

הרשם לאתר

עקבו אחרינו בפייסבוק
והשארו מעודכנים!

מצאו מטפלים מצאו עבודה