מדורים: עובדים זרים לסיעוד טיפול בקשישים ציוד עזר לקשישים גופים חיצוניים תזונה בתי אבות מכשירי שמיעה מטפלות סיעודיות


סיעוד עובדים זרים - דרושה התאמה מושלמת


הרגע הזה, שבו מבינים הילדים כי אימם או אביהם הם כבר לא הצוק האיתן שהיו וכבר לא מסוגלים להיות עצמאיים וחזקים ללא עזרה חיצונית, כמו גם הרגע שבו הקשישים עצמם, באם מצבם הנפשי והשכלי מאפשר זאת, מבינים את הדבר, הוא אחד מהרגעים הסנטימנטאליים, הרגישים והכואבים ביותר, רגע שבו צריך לעצור, לנשום ולהבין כי הגיעה השעה להודות כי בלתי אפשרי להמשיך כך וכי יש צורך דחוף בקבלת עזרה וסיעוד עובדים זרים, וכי הרגע הזה שבו גם ההורה הפרטי שלכם יהיה אחד מאותם קשישים הנהוגים בידי מטפלים פיליפיניים הגיע.

היום, כאשר היצע החברות והגופים המציעים שירותי סיעוד עובדים זרים הוא רחב ומגוון, אפשר למצוא גם מטפלים ומטפלות אשר דוברים את שפת האם של הקשישים, אשר לרוב, גם אם דיברו כל חייהם בעברית, חוזרים בדמי ימיהם לשורשים ולשפה שבה דיברו בילדותם ובבית הוריהם. ישנם מטפלים המגיעים לישראל, ברישיון ובהיתר, מכל קצוות תבל וניתן לבקש מחברת ההשמה עובדים זרים ממדינות כמו גיאורגיה, מולדובה, רומניה ועוד, מלבד אלו מהמזרח הרחוק, הפיליפינים ודומיהם, אשר נדמה כי הם היחידים הנמצאים בארץ למטרה זו.

חברת השמה מקצועית ואמינה תדע גם לחבר את המשפחה לגורמים המתאימים במשרדי הממשלה והבירוקרטיה השונים לשם קבלת היתרים ואישורים מתאימים, להכווין את הפונים אל אנשי הקשר ולהקל, ככל הניתן, על תהליך קבלת האישורים ותחילת העבודה, מכיוון שפעמים רבות מדובר על תהליך שמתרחש בן לילה וברגע אחד, שלאחריו משתנים החיים ונהפכים על פיהם. סיעוד עובדים זרים הוא לא דבר שמתכוננים אליו ולא דבר שמוכנים לו, ויש צורך בעזרה ובסביבה תומכת ומסייעת עד כמה שאפשר לקבל, גם למטופל עצמו וגם, מיותר להגיד, לקרובים ההמומים והכואבים, המבקשים את טובם יקיריהם.

לפעמים תידרש פגישה אחת עם מטפל חדש על מנת להבין כי הוא המתאים ביותר לעבודה עם הקשיש או הקשישה, לפעמים יידרשו עוד כמה פעמים ולפעמים תיבחן התאמתם של מספר מטפלים סיעודיים עד לחיבור הנכון, מומלץ כי בן משפחה קרוב יתלווה למפגש הראשון, אולי לעוד פרק זמן קצר, ירגיש את רמת החיבור בין המטפל למטופל, ישמע את הקשיש ואת טענותיו וכך יוכל לסייע לחברת ההשמה להבין אם מדובר בהתאמה מושלמת אם לאו.+iSavta.co.il
דירוג מאמר - מאת . סיעוד עובדים זרים - דרושה התאמה מושלמת - ציון 5/5

צרו קשר ישיר עם מטפלים ללא תיווך

51344

מטפלים באתר

הרשם לאתר

עקבו אחרינו בפייסבוק
והשארו מעודכנים!

מצאו מטפלים מצאו עבודה