מדורים: עובדים זרים לסיעוד טיפול בקשישים ציוד עזר לקשישים גופים חיצוניים תזונה בתי אבות מכשירי שמיעה מטפלות סיעודיות


עובדים זרים וסיעוד בתל אביב


משפחות רבות מגיעות למצב שבו הם צריכות טיפול סיעודי צמוד עבור יקירם. בדרך כלל מדובר באדם מבוגר אשר צריך שירותי סיעוד צמודים מכיוון שמצבו הרפואי לא מאפשר לו להמשיך ולהתנהל בחיי היום יום לבד בדברים הבסיסיים כגון נעילת נעליים, הכנת ארוחה ואכילתה, מקלחת, ניקיון הבית ושמירה על היגיינה סביבתית ואישית ועוד. שירותי סיעוד אלה יכולים להתבצע על ידי אחות המועסקת על ידי אחת מחברות הסיעוד הפזורות בארץ או על ידי עובדים זרים המועסקים בחברה זו.

איפה מוצאים שירות זה

שירותים מעין אלו ניתן בעיקר למצוא דרך מנועי החיפוש באינטרנט אך גם דרך העיתונים. אם אנו גרים באזור תל אביב והחולה גם כן גר באזור זה אנו נחפש אחר הערך "עובדים זרים וסיעוד בתל אביב" בגוגל וסביר להניח שנגיע לעשרות תוצאות אם לא יותר מכיוון שישנן לא מעט חברות באזור זה. כבר לפי אתרי האינטרנט של החברות נין לדעת האם השירותים שהם נותנות מתאים לנו או שעלינו לחפש אחיות וכן עובדים זרים בחברה אחרת.

מה עוד חשוב לבדוק?

בבואנו לחפש אחר עובדים זרים וסיעוד בתל אביב או בכל אזור אחר בארץ כדאי שנוודא מספר דברים: הדבר הראשון הוא מה הניסיון של החברה במתן שירותי סיעוד והאם הוותק שלה מספיק על מנת שיניח את דעתנו על כך שאנו משאירים את יקירינו בידיים טובות. בנוסף, האם העובדים שלהם שבדרך כלל הינם עובדים זרים עובדים עם רישיונות מתאימים לעבודה מסוג זה וכן לשהייה בארץ. כמו כן כדאי מאוד לקבל המלצות מכאלו שכבר עבדו עם החברה הספציפית וכן עם העובד או העובדת הספציפית מכיוון שקרו לא מעט מקרים שעובדים גנבו רכוש מחולים כשהיו מועסקים אצלם ולעיתים דווחו אף פגיעות פיזיות במטופל.

מהם העלויות של שירות זה?

העלויות בשירות זה הינן שונות ממטופל למטופל ובדרך כלל ממומנות בחלקן על ידי קופות החולים או על ידי חברת הביטוח שהמטופל היה מבוטח בה. העלויות משתנות בהתאם לסוג הטיפול ומספר השעות שהמטופל צריך שיהיו צמודים אליו.
+iSavta.co.il
דירוג מאמר - מאת . עובדים זרים וסיעוד בתל אביב - ציון 5/5

צרו קשר ישיר עם מטפלים ללא תיווך

51924

מטפלים באתר

הרשם לאתר

עקבו אחרינו בפייסבוק
והשארו מעודכנים!

מצאו מטפלים מצאו עבודה